Хто ми

Подорожувати, бачити світ, зустрічати світанки в горах, біля озер чи в нових, незнайомих досі містах – що може бути краще? Та часто відпочинок псує неякісне спорядження. Наплічник, що порвався при підйомі чи намет, що протік від зливи часто крадуть такі дорогоцінні емоції. 

Знаємо, що не завжди можливо зібрати кошти на спорядження від світових брендів. Їх безумовна якість зазвичай важкодоступна для гаманця пересічного українця.

Саме тому ми, команда туристів-однодумців, об`єднали наш досвід у «Vernadsky» – магазині спорядження для активного і не лише відпочинку.

 

«Вернадський» пропонує вирішення проблеми, поставляючи якісне та доступне туристичне спорядження безпосередньо від виробників.

Ці нові для України марки роками створюють якісний продукт, працюючи на внутрішні ринки своїх країн. 

Відсутність переплат за бренд та довгої ланки посередників формують приємну для покупця ціну. А тестування нами усіх товарів та гарантія від продавця мінімізують можливість отримати неякісний продукт.

Для того, щоб зрозуміти переваги наших товарів – достатньо лише порівняти такі ж речі з аналогічними характеристиками та цінами на них в Україні.

Нашу продукцію можна оглянути наживо у Луцьку та отримати Новою Поштою по Україні.

 

В разі виникнення питань щодо підбору спорядження – ми порадимо та допоможемо з вибором.

Мандри кличуть 🙂